SHE_2018_ cover

O konferenci SHE 2018

Hovoříme-li o pokračování, ať už v jakémkoli smyslu, ne vždy se setkáváme s úspěchem. První ročník konference SHE však splnil vše, co jsme si vysnily, co jsme očekávaly. Povedl se natolik, že jsme se rozhodly myšlenku akce dál rozšířit v podobě druhého ročníku.

Jde nám především o milá setkání s inspirativními osobnostmi, jejichž příběhy, poznání a životní či pracovní zkušenosti obohatí cestu naším vlastním životem. A tak i letos přivítáme šest osobností, z nichž každá má svoji jedinečnou životní cestu, svůj životní příběh.

Přijďte se sami přesvědčit a navštivte 2. ročník konference SHE, která se bude konat v sobotu 7. dubna 2018 od 10 hodin v Sokolovně Hostivice. Stejně jako první ročník bude i tento moderovat Monika Valentová.

Přípravy jsou v plném proudu, sledujte náš web a Facebook. Těšíme se na vás!

Michaela Waldhauserová, Kristina Černá
pořadatelky konference

Monika Valentová

Konferencí Vás bude provázet moderátorka a novinářka Monika Valentová.

OSOBNOSTI 2018

Veronika-Hurdova

Veronika Hurdová

Veronika Hurdová je strašně nedisciplinovaná osoba. Začnete se s ní bavit o práci, skončíte u výchovy dětí. Zeptáte se jí na psaní knížek se třemi dětmi za krkem a ona vám začne vyprávět o tom, co nám smrt může přinést do života.
I tak je ale její vyprávění stojí za to. Budete se u něj bavit a cítit se jako s kamarádkou na kafi. S jí vlastním smyslem pro humor se pouští do témat, která jsou tabu, a nebojí se nahlas říkat názory, které nejsou mainstreamové. A občas, ale opravdu jen občas, z ní vypadne i nějaké to maličkaté moudro.

 

Edita Berková

Edita Berková

Edita Berková je maminkou Elly a Edy. Je to milovnice humoru, radosti, akce, modré indulony, hor a lyžování. V roce 2010 založila značku Strollering – Mateřská v pohybu, která se během 7 let rozrostla po celé ČR a do zahraničí. Tři měsíce před svými 40. narozeninami se Edita rozhodla prozkoumat svůj život a samu sebe ještě o maličko víc, a tak s láskou prodala svou značku Strollering a …

Jíme jinak

Eva Cikrytová a Helena Jirsová

Eva Cikrytová a Helena Jirsová jsou nadšené propagátorky zdravého životního stylu. Dvacet let hledaly, jak se stravovat, aby byly zdravé, štíhlé a mohly se s chutí najíst. Změna jídelníčku jim změnila život – zbavila je chronických a údajně neléčitelných zdravotních potíží. O své zkušenosti se už sedmým rokem dělí se ženami na stránkách www.jimejinak.cz.

Hanka Kadlecová

Hanka Kadlecová

Hanka Kadlecová je maminkou šestiletého Martínka, který se narodil s genetickým onemocněním kůže, tzv. ichtyózou. Je zakladatelkou a zároveň předsedkyní Spolku Ichtyóza www.ichtyoza.cz.

jana nováčková

Jana Nováčková

Jana Nováčková je česká psycholožka. Ve své práci se zabývá výchovou dětí, je spoluautorkou knihy Respektovat a být respektován. Věnuje se také výzkumu vzdělávání a možnostem transformace tradiční školní výuky.

Petra Špindlerová

Petra Špindlerová

Petra Špindlerová se kromě herectví aktivně věnuje józe, kterou už několik let učí.
Obě její “profese” jsou současně jejími velkými a životními koníčky, takže se považuje za velmi šťastného člověka.
Ani bez jedné by nechtěla být. Díky nim a jejich spojení nachází v životě rovnováhu a smysl.

PARTNEŘI 2018