SHE_2017_banner

O konferenci SHE 2017

Šest žen, šest inspirativních životních příběhů, šest různých cest.

První ročník celodenní konference o tématech, která zajímají (nejen) ženy napříč generacemi. Nečekejte tradiční průběh podobných akcí. Během naší dlouholeté spolupráce jsme postupem času došly ke zjištění, že nám chybí především možnosti navazování nových kontaktů, spojení a sdílení zkušeností. A to nejenom pro vytváření možností nové spolupráce, ale i k navazování nových vztahů nebo upevnění a prohlubování vztahů stávajících. Proto Vám přinášíme příběhy osobností, které se více či méně dotýkají našeho každodenního života a které nás mohou obohatit a motivovat.

Přijďte se nechat inspirovat nebo si jen poslechnout zajímavé přednášky.

To bude konference SHE. Těšíme se na vás v sobotu 8. dubna 2017 v Sokolovně Hostivice. První SHE začíná již v 10 hod. Registrovat se můžete zde.

Děkujeme za podporu.

Michaela Waldhauserová, Kristina Černá
pořadatelky konference

Monika Valentová

Celým dnem bude provázet Monika Valentová – moderátorka a novinářka.

OSOBNOSTI 2017

Veronika-Hurdova

Veronika Hurdová
maminka 3 dětí

Veronika propaguje svobodnou výchovu. Je autorkou mnoha knížek pro děti i dospělé a blogu Krkavčí matka.

 

Šárka Procházková

Šárka Procházková
maminka 2 dětí, ředitelka nadace Dobrý anděl

Šárka po dvaceti letech opustila korporátní prostředí nadnárodní společnosti a našla smysl práce v neziskovém sektoru. Nadace Dobrý anděl finančně podporuje rodiny s dětmi, které se vlivem vážného onemocnění dostaly do tíživé situace.

Radka Rosická

Radka Rosická
maminka syna Tomáška, moderátorka

Radka pochází ze severní Moravy. V roce 2002 se stala druhou vicemiss, do roku 2013 moderovala počasí na TV Nova. Deset let žila s manželem v Londýně.

Aktuálně je na mateřské dovolené a ve volném čase se věnuje její velké vášni – pečení. Propaguje pečení z čerstvých a poctivých surovin.

Barbora Chuecos

Barbora Chuecos
maminka syna s autismem, generální ředitelka Mary Kay

Barbora se vždy považovala za životního optimistku. Prověřit ji ovšem přišel její syn Ángel, který má autismus a který jí každodenně připomíná, že to nejdůležitější v životě je náš způsob myšlení. Barbora věří, že vše je o úhlu pohledu a že si vždy můžeme vybrat, jak budeme na danou situaci reagovat. Její osobní motto zní: „Vše se děje pro moje dobro.“

www.autismusjakodar.cz

Margit Slimakova

Margit Slimáková
maminka 3 dětí, specialistka na zdravotní prevenci a výživu

Margit je maminkou tří dětí. Po delších pobytech v Německu a Číně žije nyní s rodinou v Praze. V současnosti je nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Zpopularizovala u nás Zdravý talíř, který rychle nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Je expertkou v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravotní péči. Podporuje zavedení výuky zdravé výživy do škol a přirozené terapeutické metody.

Přesvědčení: Základem zdraví není farmakoterapie, ale kvalitní strava, zdravý životní styl a dobrá nálada.

www.margit.cz

Hana Suberová

Hana Suberová
instruktorka jógy

Hanka je přímou žákyní Dinah Rodrigues, zakladatelky a šiřitelky hormonální jógy, která školí své učitele i ve svých téměř 90 ti letech osobně. V tuto chvíli se věnuje výuce hormonální jógy pro ženy a pro muže a diabetiky a také čchi-kungu zářícího lotosu pro ženy. Jelikož vystudovala pedagogiku, cvičení s Hankou je takové malé hraní. Spolupracuje s Centrem hormonální jógy, která si klade za cíl rozšířit hormonální jógu v Čechách.

www.jogahormonalni.cz

PARTNEŘI 2017