Osobnosti

Dana Škorpilová

Dana Škorpilová – Nikdy není pozdě začít

Dana Škorpilová je svérázná trenérka fitness, výživová poradkyně, blogerka a bořitelka stereotypů, která si svou druhou kariéru začala budovat až v téměř 60 letech, kdy už většina lidí odchází do bačkor a do důchodu. Bývalá bankovní manažerka a „ředitelka zeměkoule“ se dopracovala v korporátním světě k vyhoření a neslavnému odchodu, prošla si krizí i v osobním životě, a sáhla si až na pomyslné dno. Pak ale vstala jak Fénix z popela a vystavěla si úplně nový život.

Tereza Kramerová – Vědomý život = vědomá mysl

Tereza Kramerová je průvodkyní po krajině mysli, které se s vášní věnuje přes 20 let. Více než 10 let pomáhá ženám zpracovat bolestivé zkušenosti, jako je třeba trauma z porodu či ztráta miminka. Je autorkou bestselleru Dívka s havraními křídly, která získala druhé místo u v Kosmas cena čtenářů Magnesia litera, a také nazpívala album podporujících písní Oceánem hvězd.
Je velmi činná ve virtuálním prostoru a krom množství meditací ke stažení a online kurzů také pravidelně vede živé meditace na svém Instagramu vedomy_zivot, kde se pravidelně schází několik set meditujících.
V soukromí je maminkou 3 dětí a jednoho andílka a její vizí je společnost sebevědomých lidí, kteří jsou si vědomi toho, že jsou tvůrci svých životů.

Tereza Kramerova
Michaela Losová

Michaela Losová – Pramen pomoci

Michaela Losová vystudovala fakultu žurnalistiky a pro média už pracuje více jak čtyřicet let.
V současné době působí jako scénaristka a dramaturgyně pořadu Sama doma v České televizi, a stála u zrodu tohoto oblíbeného pořadu pro ženy. Před dvěma lety navíc založila nadační fond Pramen pomoci, kde sama shání finance pro děti a ženy, které trpí alopecií. Podařilo se jí v rámci nadačního fondu nechat zhotovit a předat více jak 23 paruk a nasměrovat tak životní cestu malým slečnám i dospělým ženám novým pozitivnějším směrem.

Štěpán a Melanie Matějkovi – Síla pro život

Štěpán a Melanie mají 4 dcery, radost ze života a zdravý životní styl jsou u nich na prvním místě.
Jejich vášní jsou divoké byliny a všechny možné způsoby jejich využití. Soustředí se nejen na detoxikaci organismu, ale i na psychickou rovnováhu.
Získané zkušenosti sdílí na stránkách www.silaprozivot.com a stejnojmenném YouTube kanále. 
Ve svých online kurzech sdílí jejich letité zkušenosti s divokými bylinami, detoxikací, fermentací a zdravým stravováním. 
V roce 2020 pořádali online kongres „Uzdrav se“ s 30 předními českými a německými odborníky v oboru celostního zdraví, kterého se zúčastnilo 10 tisíc diváků, a který inspiroval mnoho lidí k akci směrem ke zdraví. 

Míša Landová – Víkendové pečení

Míša Landová je bloggerka, lektorka cukrářských kurzů a nadšená milovnice makronek. Ale nebylo tomu tak vždy. Její sladká cesta započala zhruba před deseti lety, kdy upekla svůj první dort. Svou vášeň pro pečení začala sdílet formou blogu Víkendové pečení, na kterém dnes najdete už více jak 350 receptů. Velký zlom nastal na konci roku 2018, kdy začala vést kurzy pečení pro veřejnost a odstartovala tak novou etapu svého pracovního života. Dnes je z ní lektor na plný úvazek a svou práci si doslova užívá. Kromě fyzických kurzu natočila také dva on-line kurzy a vydala svou první knihu receptů Víkendové pečení. Její sladké motto je“ když se peče s nadšením a láskou, tak to jde skoro samo“.

Naďa Moravcová

Naďa Moravcová je módní návrhářka, maminka 3 dětí. Společně se svým manželem v roce 1993 založili Atelier Moravec. Po 23 letech se však jejich cesty rozdělily a Naďa si vytvořila vlastní módní značku Naďa Moravcová.
Od svých 18 let navrhuje dámskou módu. Šije denní módu, nejraději ale navrhuje společenské šaty.
Své modely předvádí na svých charitativních módních přehlídkách v Krušnohorském divadle v Teplicích.
V roce 2007 vyhrála 1. místo v soutěži Svatební Šaty roku.

©2023 SHE

Log in with your credentials

Forgot your details?