Dana Škorpilová

Dana Škorpilová – Nikdy není pozdě začít

Dana Škorpilová je svérázná trenérka fitness, výživová poradkyně, blogerka a bořitelka stereotypů, která si svou druhou kariéru začala budovat až v téměř 60 letech, kdy už většina lidí odchází do bačkor a do důchodu. Bývalá bankovní manažerka a “ředitelka zeměkoule” se dopracovala v korporátním světě k vyhoření a neslavnému odchodu, prošla si krizí i v osobním životě, a sáhla si až na pomyslné dno. Pak ale vstala jak Fénix z popela a vystavěla si úplně nový život.

Tereza Kramerová – Vědomý život = vědomá mysl

Tereza Kramerová je průvodkyní po krajině mysli, které se s vášní věnuje přes 20 let. Více než 10 let pomáhá ženám zpracovat bolestivé zkušenosti, jako je třeba trauma z porodu či ztráta miminka. Je autorkou bestselleru Dívka s havraními křídly, která získala druhé místo u v Kosmas cena čtenářů Magnesia litera, a také nazpívala album podporujících písní Oceánem hvězd.
Je velmi činná ve virtuálním prostoru a krom množství meditací ke stažení a online kurzů také pravidelně vede živé meditace na svém Instagramu vedomy_zivot, kde se pravidelně schází několik set meditujících.
V soukromí je maminkou 3 dětí a jednoho andílka a její vizí je společnost sebevědomých lidí, kteří jsou si vědomi toho, že jsou tvůrci svých životů.

Tereza Kramerova
Michaela Losová

Michaela Losová – Pramen pomoci

Michaela Losová vystudovala fakultu žurnalistiky a pro média už pracuje více jak čtyřicet let.
V současné době působí jako scénaristka a dramaturgyně pořadu Sama doma v České televizi, a stála u zrodu tohoto oblíbeného pořadu pro ženy. Před dvěma lety navíc založila nadační fond Pramen pomoci, kde sama shání finance pro děti a ženy, které trpí alopecií. Podařilo se jí v rámci nadačního fondu nechat zhotovit a předat více jak 23 paruk a nasměrovat tak životní cestu malým slečnám i dospělým ženám novým pozitivnějším směrem.